Zámečníci Praha nabízí

+420 773 166 788 VOLAT

NABÍZÍME
OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ - vaše dveře nejsou pro nás překážkou

Provádíme otevírání zabouchnutých i zamčených dveří bytu, domů, garáží. Vše bez poškození, nebo jen s minimálním poškozením vložky.

Otevřeme všechny druhy dveří, nemáme problém otevřít bezpečnostní dveře (i zamčené). Bez poškození otevíráme plastové dveře, hliníkové dveře a to i samo zamykací. Nikdy vám nebudeme lhát  a tahat z vás peníze, vždy zvolíme pro vás nejšetrnější a finančně nejvýhodnější variantu otevření vašich dveří nebo zámků.

Dokážeme otevřít spoustu zamčených zámků bez poškození, a to díky speciálním technikám, které sami ovládáme. Pokud to je jen trochu možné, a žádoucí, zvolíme pro vás vždy tu nejlepší variantu otevření i v případě zamknutých zámků. Více spokojených zákazníků, a překonaných zámků, pro nás znamená to největší zadostiučinění.

OTEVÍRÁNÍ AUT - každý problém se dá efektivně řešit

Provádíme otevírání dveří automobilů/aut vše bez poškození zámku. Otevřeme vaše dveře od automobilu a to bez poškození zámků a dveří, a hlavně bez poškození autoskla. V mnoha případech zabouchnutých klíčů v autě, rozbití okénka vůbec nepomůže, jelikož výrobci automobilů instalují do systémů auto zámků pojistku, která nedovolí, bez odemknutí zámku, otevření dveří auta z vnitřní strany zataháním za kličku dveří (mají např. škoda octavia, superb, fabia, volkswagen passat, audi, seat, bmw, ford a mnoho dalších).

My vám auto šetrně odemkneme, otevřeme dveře, nebo vyndáme vaše zabouchnuté klíče v autě, ven z auta. Vždy zvolíme takovou cestu, která bude pro vás a vaše auto nejšetrnější a finančně nejvýhodnější.

OTEVÍRÁNÍ TREZORŮ - kde jiní selhávají, my bodujeme

Provádíme otevírání všech druhů trezorů, elektronické, kódové i klíčové. Náš technik, mimo jiné působící jako lektor a školitel ve školícím středisku autorizovaném ministerstvem vnitra ČR, otevře jakýkoliv váš trezor, v závislosti na typu, buď bez poškození zámku trezoru, nebo jen s minimálním poškozením nutném k otevření. Všechny námi otevřené trezory je možné, po zásahu technika, nadále používat. Kromě otevírání trezorů a sejfů, jsme schopni provést servis trezorů a sejfů všech značek, včetně výměny zámků, změny hesel a výroby klíčů k trezorům.
 

Služby zámečníka poskytujeme v lokalitách

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 14, Praha 20Design by